18 mīti par alkohola lietošanu, kuri ir pilnīgi aplami

Par alkoholu pastāv tikpat daudz mīti cik atrodami kokteiļi, kuros tas tiek izmantots. Mēs visi esam dzirdējuši dažus - alus pirms stiprā alkohola padara paģiras stiprākas, kandža padara cilvēkus aklus u.t.t. Spēja atšķirt mītus no patiesības palīdzēs jums dzert kā prātīgam cilvēkam nevis dumiķim!

www.focus.lv


Līdzīgi raksti:

Bauskas Rātslaukumā sestdien, 4. augustā, notiks pirmie Alus svētki, kurus organizē Bauskas novada pašvaldība sadarbībā ar Latvijas Alus darītāju savienību. Pirmajos Alus svētkos piedalīsies alusdarītavas „Brenguļu alus”, „Cēsu alus”, „Alus Brālis”, „Piebalgas alus”, „Lido”, „Valmiermuižas alus”, „Lāčplēša alus” un, protams,  „Bauskas alus”, kuras piedāvās savas tradicionālās alus markas, kā arī būs iespēja nobaudīt jauno produkciju.

Nelegālais alkohols veido vismaz 32% no alkohola patēriņa Latvijā, preses konferencē, atklājot sociālo kampaņu “Aizkulises”, teica Latvijas Alkoholisko dzērienu ražotāju un izplatītāju asociācijas valdes loceklis Valters Kaže. — Ekonomika – Jaunākās ziņas – nra.lv

Kopumā mazajās alus darītavās saražotā alus apjomi pieaug - 2014.gadā mazajās alus darītavās saražotā alus daudzums bija 2 242 000 dekalitru, un tas par 16% pārsniedza 2013.gadā saražoto daudzumu.

Tas taču skaidrs, ka paša rokām gatavoti ēdieni un dzērieni ir tie gardākie! Varbūt ir laiks atgriezties arī pie pašbrūvēta miestiņa, ar ko pārsteigt Jāņubērnus? Piedāvājam vairākas alutiņa receptes, lai jau laikus vari sagatavoties svētkiem!

Baltkrievija pārrunās ar Muitas ūnijas dalībvalstīm uzstāj uz to, lai alu pārtrauc uzskatīt par alkoholisku dzērienu, vēsta ārvalstu mediji. — apollo.lv – "Portāls > Ziņas"