Desmit produkti dabīgai asinsspiediena samazināšanaiAugsts asinsspiediens ir nopietna problēma, kas var novest pie infarkta, sirds slimībām, nieru problēmām un citām nopietnām kaitēm. To ietekmē un veicina daudzi faktori. Gēni, stress, sēdošs dzīvesveids, nepiemērota pārtika un ēšanas paradumi. Veselīgs ēdiens ir viens no visspēcīgākajiem veidiem, kā samazināt asinsspiedienu, un tu vari to izdarīt, vien sākot pareizi ēst.

Briseles kāposti, Kartupeļi, Mandeles, Olīveļļa, Lasis, Banāni, Tomāti, Spināti, Selerija, Ķiploks

www.tvnet.lv


Līdzīgi raksti:

Gaisīgā spinātu omlete lieliski garšo ar kūpinātu vai sālītu lasi. Lasi var aizstāt ar kādu citu zivi.

Ņemot vērā «Apollo» lasītāju satraukumu par piedāvātajām receptēm un Gavēņa laiku, šodien gatavojam Gavēņa zupu. Nepieciešams: 1 biete 1 burkāns selerija sakne 1 liels sīpols 1 saldais pipars 200 g sālītu sēņu 200 g svaigu kāpostu 200 g zaļo pupiņu 3 kartupeļi 2 ēdamkarotes tomātu pastas sviests sāls pipari etiķis cukurs zaļumi ķiploks Pagatavošana: Bieti sarīvē, apslaka ar etiķi,… — apollo.lv – "Portāls > Dzīve"

Jautājums par risku, ko cilvēku veselībai rada enerģijas dzērieni, tiek aktualizēts arvien vairāk. Ko darīt: izglītot sabiedrību par šīm lietām, ierobežot vai aizliegt enerģijas dzērienu izplatīšanu? — Jaunākās nra.lv ziņas

Kāpēc šāds maizītes nosaukums? Ir dzirdēts,ka ilgstoši atrodoties uz kuģa, šādas maizītes brokastīs ir palīdzējušas bocmaņiem tikt galā ar vestibulārā aparāta traucējumu radītajām sekām.Nu nezinu vai tā patiesība, bet uz sauszemes šīs maizītes garšo lieliski.Pamēģiniet.

http://www.youtube.com/watch?v=Da5K7TgRaNA --- http://www.youtube.com/watch%3Fv%3DDa5K7TgRaNA